Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 17:23   #13
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Takie małe zastrzeżenie. Woźnica niekoniecznie musiał zapalić, wystarczyłoby by choćby jedna osoba w karocy zaprotestowała. No ale nikt z graczy jeszcze nie odpisał oprócz mnie. Jest sporo braków do nadrobienia w kolejce, więc ja się wstrzymuje aż wszyscy w miarę poodpisują.

Poza tym zastrzegam, gdybym nawet miał dać woźnicy fajkę to raz że nie dawałbym mu swojej ( kto wie co tam wcześniej w ustach trzymał...) tylko zapasową, dla innych - trzyma ją w z ziołami. A po drugie nie nabiłby mu takiej ilości jaką sam palił w karocy, raczej niewielka ilość ziela i dużo , dużo tytoniu z Bretonii. Nie opisywałem bo czekałem na protesty współpasażerów, jak już wspomniałem wystarczy, że jedna osoba nie pozwoli, wówczas obiecam woźnicy palenie w karczmie.

Poza tym, jak już podejmujemy się oceny sytuacji to albo robimy to korzystając z wiedzy bohatera - czyli całkowicie stronniczo, albo jako ala narrator bezstronnie. Zioło w znacznym stopniu uspokaja, owszem można nabrać chwilowej paniki, ale generalnie łatwiej jest się skupić na działaniu, adrenalina i tak zrobi swoje. Żadna osoba z ochrony karocy raczej pod wpywem ziela nie jest ( ewentualnie woźnica - ale i to nie na pewno) , a pasażerowie - tacy jak ja czy inne kobiety to raczej w całym tym ataku nie są traktowani poważnie - co wynika i ze słów dowódcy, który myśli tylko o korzyściach płynących z dostania się do karocy. Brakuje mi bezstronności w ostatnim poście - w narratorskiej części.
Edit - ten brak bezstronności wziął się tylko z tak odgórnie przyjętej apokalipsy spowodowanej przez wpływ Tupika na woźnicę. Bez zmianki o fajce i idących za nią konsekwencjach nie było by tematu

pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 20-12-2009 o 17:34.
Eliasz jest offline