Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2009, 12:36   #59
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Siemka

Część świątecznych porządków zrobiona, więc dziś wieczorem powinien stać ten dłuuugi dialog + mini upek dla tych, co odpisali lub którym się nudziło

Skoro Czezwy, merill i Boro nie odpisali jeszcze (i pewnie już nie odpiszą), myślę, że mogę sama ustalić, co ich bohaterowie robili przez cały dzień. Święta się zbliżają, więc nie będzie żadnych ostrzeżeń czy czegoś w tym stylu Ale następnym razem proszę pisać, że nie będzie posta, to jakoś to uwzględnię w upku, żeby postać miała zajęcie...

merill - trzymamy kciuki, by u Ciebie było wszystko ok
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline