Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2009, 13:05   #30
baltazar
 
baltazar's Avatar
 
Reputacja: 1 baltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znany
Wielce mnie radujesz Waść informacją o nowym graczu! Witamy Tammo z całego serca na pokładzie

Ja bym tam chętnie odpisał jakoś w okolicy świąt ale chciałbym wiedzieć dwie rzeczy:

- kiedy kończyć posta? bo jeżeli nikt nam nie będzie zakłócać spotkania przez 2 - 3h to sami je zakończymy i pewnie coś ustalimy i się rozejdziemy do swoich pokoi. Biorąc pod uwagę fakt, że na "posłańca" można czekać i kilka dni pewnie każdy z nas coś by w tym czasie porobić chciał. Ja sam mam kilka pomysłów i to niekoniecznie chodzi o uwodzenie córek karczmarza

- czy pieczęć "mówi" coś któremuś z nas? oczywiście w świetle mojego pisania najbardziej interesuje mnie czy jest znajoma baronowi

Oczywiście baron używa najbardziej rozpowszechnionego i najładniejszego języka na tym łez padole czyli kordyjskiego ale ma taką manierę, że jak ktoś go zagadnie w innym, a go zna to rozmawia w języku rozmówcy... Jak mniemam w obecnej chwili posługujemy się językiem gospodarza

No i na koniec - Wesołych Panowie!
 
baltazar jest offline