Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2009, 07:54   #31
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Jak już mówiłem wyniki po 24. Przepraszam za opóźnienie, ale musiałem się przespać z tą decyzją.

Dostałem naprawdę kilkanaście bardzo dobrych kart postaci, oraz kilka mniej dobrych. Nie będę dyskutował nad tym, co było dobre co było złe. Chciałem wszystkim podziękować za trud jaki włożyli w stworzenie swoich bohaterów. Były kp, które naprawdę wymagały sięgnięcia do kilku źródeł. Nie będę więc przedłużał. Do sesji dostali się:

- sickboi - nowy user na naszym forum, niemniej ciekawa karta mnie przekonała. Mam nadzieję, że będziemy sie razem wspólnie bawić, a "Ad maiorem" przekona Cię do dłuższego zagoszczenia na LI. Zawsze są obawy co do przyjmowania nowych osób, ale szczerze liczę, że się nie zawiodę.

- duet hija i Hellian, postaci nie będę opisywał, aczkolwiek obie panie wykazały się inwencją jeśli chodzi o interpretację słowiańskich legend

- Penny i jej białogłowa

- Avaron i jego pokorny tudzież pobożny mnich,

- majk i jego rycerz z Wyspy,

Naprawdę miałem wiele kłopotu z wyborem, a nie dałbym rady ciągnąć fabuły dla większej ilości osób.

Pozdrawiam i dziękuję Wszystkim.

- merill-

Prosze zsotawić temat otwarty jeszcze 1 dzień.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline