Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2009, 16:55   #34
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że się cieszycie.

Kiedy sesja się zacznie? No właśnie, chciałem Was przeprosić, jeśli nie uda mi się jej rozpocząć przed świętami. Choroba plus świąteczna krzątanina plus jeszcze jedna nieprzyjemna sprawa, sprawiły, że nie mam kiedy po prostu pisać. Powiem tak: zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby wrzucić posta rozpoczynającego przygodę, przed świętami. Jeśli mi się to nie uda to zaczniemy po świętach, 28.


Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline