Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2009, 23:26   #66
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Witam

Wypada mi w końcu coś tutaj napisać, bowiem jako drugi MG mało coś mnie tutaj

Z racji choroby, pracy do późna i przygotowań do świąt (a raczej usilnych prób by jakieś przygotowania zrobić) mam taki straaaaszny zastój z moją grupą Obdarzonych.

Jednakże ciężko pracuje nad kartami, czytam historie - a dzięki niektórym mam serio co czytać, (od razu przypomina się moja KP do PG :P) - sprawdzam dary i analizuje je. Próbuję dojść do ładu jakie postacie najbardziej są mi na rękę i najbardziej mi się przydadzą oraz z kim najfajniej będzie się grało

Nie jest to łatwa sprawa

Dostałem 9 kart postaci z czego zdecydowana większość stoi na bardzo wysokim i równym poziomie. I tu jest problem, bowiem miałem założenie, że przyjmę maksymalnie 4 graczy. Teraz nie wiem kogo mam przyjąć, bo najchętniej przyjąłbym całą 9 :P

Dlatego cała wasza 9 cały czas jest przeze mnie oceniana Z trzema czy czterema kartami muszę też skontaktować się z Kabaszem, a jakoś mamy pecha i wciąż się rozmijamy :P

Jutro zainteresowani powinni dostać ode mnie już jakieś wstępne PW z informacji i prośbami poprawek

Uzbrójcie się więc w cierpliwość

Pozdrawiam.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline