Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2009, 23:45   #67
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Ho, Ho, Ho

<mimo braku kilogramów odpowiednich do założenia czerwonych spodni i szelek z przymusową białą brodą, kabasz dziarsko udaje mikołaja>

Święta niedługo się skończą. A ja w temacie Materiałów widzę, iż Rewan, Glyph, Howgh edytowali już odpowiednią rubrykę, i zrobili to dobrze. Bardzo fajne powiązania Glypha z postacią XIII (liczę na szybki update w temacie). Czyżby szykowała się więź braterska ?

Howgh dogadał się ze mną, że skóra Lykaryna, odpowiednio inaczej będzie wpływać na jego rasę. Moim zdaniem dobry zabieg, który uatrakcyjni rozgrywkę.

Z lekkim niepokojem stwierdzam, że nie wiem co kombinują Terapodian, Adr oraz Nagash. Pomysł gniazda Kaworu wykonanego przez postać Terapodiana uważam za lekki niewypał. Stąd panowie - wykorzystajcie ten temat póki możecie na dogadanie się w kwestiach zależności rasowej. To nadal czas rekrutacji, jeśli ktoś nie będzie miał sensownego powodu aby opierać żywot swej rasy na innej - wylatuje ! (zabrzmiało groźnie ? A miało tak zabrzmieć ! Ot co. )

Z spraw innych. Nie wiem czy moje stanowisko odnośnie Nagasha zostało jasno sprecyzowane, od kilku osób doszły mnie słuchy, że chyba nie wyraziłem się jasno. Zdanie "Jak sami widzicie, macie różne rasy, które niekiedy są bardziej podobne do zwierząt, niekiedy bardziej do pojęć a jeszcze innym razem są to bardziej reprezentanci wierzeń ludzkich." z poprzedniego posta, miało wskazywać, iż rasy są różnorodne a samo społeczeństwo Salartus wielowarstwowe.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline