Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 13:04   #70
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny

d) inna możliwość, w zasadzie składająca się z miksu poprzednich.

Bardzo mi się podobają "kombosy". Trzeba byłoby się tylko zastanowić nad:
- Czy dany update miałby być użyty dla ludzi i dla potworów ? (rozumiem, że tak)
- Jak miałaby wyglądać mechanika kombosów (biorąc pod uwagę 8 możliwości zajścia kombosu u ludzi) oraz fakt że mechanika potworów nie jest przetestowana na żywym organizmie więc nie wiadomo czy to co jest aktualnie zrobione jest grywalne.

Można dodać teraz ten aspekt gry, albo poczekać na odpowiedni moment - połączenie wątków 2 ekip byłoby odpowiednie. (fabularnie by pasowało do rozwoju mocy.) Ja jestem na tak Wypadałoby aby inne osoby także się wypowiedziały w temacie.

Nagash, Terapodian - jesteście jedynymi osobami, które jeszcze nie dały znaku życia jak widzą swoje powiązania. Pozostałe osoby zrobiły już je, został im tylko update w karcie.
Latilen dopiero niedawno zrobiła kartę, więc jeszcze na nią nie krzyczę (jest jedyną kobietą w grupie potworów i jeszcze zwieje zbyt wcześnie )
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline