Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 14:26   #72
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Powiem tak- teraz możemy wyjść z jednym lub dwoma pomysłami tak o, żeby spróbować coś wymyślić i zastanowić się nad ogólną formą, a w trakcie gry mogą dojść nowe rozwiązania

A wiesz Glyph? To nawet śmieszne, że coś takiego powiedziałeś, z tego co wiem Czarne Pióra moich Kruków i dwa inne składniki (chyba sierść kotów Latilen i proszek Skrzadeł) mają być składnikami eliksiru dla Puryfika, który to eliksir regeneruje macki latającej meduzie W sumie, można uznać, że to uniwersalny eliksir na odrastania kończyn, ale jedyny, który pomaga sterylnikom Choć to tylko moja propozycja

EDIT: I mój pomysł, może niezbyt odkrywczy, ale zawsze jakiś Z tego co wiem dwie rasy mają coś w rodzaju granatu (Skrzadła i... kryształowe potworki XIII?). Można by te granatu nasączać, np: trucizną z piór Kruków Śmierci, by uzyskać trujący granat. Choć to oczywiście tylko wstępny, nieoszlifowany pomysł
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 27-12-2009 o 14:30.
Kaworu jest offline