Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 17:54   #73
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
<nieśmiało wychodzi z cienia>

Witajcie ludziska i inne mackowate stwory Ogólnie bardzo długo zajęło mi wybieranie składu do mojej grupki Obdarzonych w sesji...wiem długo nie dawałem znaku życia, ale rekrutacja jak to mówi Kabasz wciąż otwarta, a do tego święta i inne różne dziwne przypadłości około świąteczne nie pozwalały mi zająć się sesją tak szybko jak powinienem :/ Ciężkim bardzo miesiącem był dla mnie ten grudzień. Na szczęście ten okres mam już za sobą i zaczynam wracać do formy

W końcu po wymianie paru PW, kilku rozmów na gg oraz kilku ustaleniach z Kabaszem doszliśmy do tego jakich graczy przyjmiemy do mej grupki. Nie było łatwo, gdyż karty stoją na bardzo wysokim poziomie i najchętniej przyjąłbym wszystkich, ale zarówno sesja jak i moje życie poza PBFami na to nie pozwala. Tak więc zostało ich czworo

Z przyjemnością pragnę oświadczyć iż w grupie Obdarzonych zagrają:

- Lirymoor
- Vivianne
- Aveane
- Fabiano

Z tą czwórką będę miał przyjemność grać, resztę niestety musiałem odrzucić i to z różnych powodów. Było kilka czynników wpływających na tę decyzję, o których pisać tutaj nie będę bo i nie ma takiej potrzeby W razie jakby ktoś chciał poznać moją opinię na temat swej karty zapraszam na gg/pw tam postaram się dogłębnie odpowiedzieć na wszystkie pytania

Teraz tylko musimy poczekać na dokończenie grupki Salatrus i pewnie będziemy mogli z sesją startować

W razie czego jest do dyspozycji graczy (także tych, których haniebnie odrzuciłem).

Pozdrawiam serdecznie
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline