Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 20:18   #1
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Konwój [Komentarze]


No i pięknie. Witam serdecznie wszystkich grających. Zarówno tych nowych i jak i tych, z którymi miałem już do czynienia. Sesja jest z założenia storytellingiem, ale nie obejdzie się bez kosteczek. Nie martwcie się nic, będę rzucał tylko ja. Nie będę na forum zamieszczał wyników tych rzutów, a tylko opisy. Jak to zwykle bywa na wstępie, to kilka reguł odnośnie pisania. Piszemy czcionką standardową, w kolorze czarnym. Kursywą zapisujemy wszystko to co postać myśli. Imiona można pogrubiać.

Proszę o wstawienie avatarów postaci (szerokość 150 pix, tylko nie manga, błagam!) oraz zapoznanie się z tym dokumentem (przez zapoznanie rozumiem wpisanie się tam zgodnie z instrukcją): nowa sesja - Google Docs.

Co dalej? Walki w sesji chciałbym rozegrać w systemie turowym, takim jaki prezentuje podręcznik. W związku z tym, posty w przypadku walki proszę dostosować do tego wymogu.

I ostatnia sprawa: częstotliwość postowania. Jak już gdzieś pisałem, na początek proponuję jeden post na tydzień. Wobec spóźnialskich, którzy nie poinformują o opóźnieniu, będą wyciągane konsekwencje (dwa spóźnienia lub nieobecności - wylot).

Chyba tyle. W razie pytań pytajcie, w razie wątpliwości wątpcie

Pozdrawiam.
 
xeper jest offline