Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 20:43   #1
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
[Naruto] Nim na grobie imię twe będzie...

Okej! Na początek przedstawię listę uczestników:
Drużyna 1
Endless jako Mitsuhashi Ryuushou - MG
Boyos jako Nizan
Tamaki jako Masae
Qzniar jako Yuji
Drużyna 2
Kroni jako Tesamimaru
Roni jako Orisamo
Mizuki jako Miwa
Tasselhof jako Uragiri

Mam jeszcze kilka uwag odnośnie sesji:
- wszystkie dialogi między postaciami graczy tworzymy na GG
- to samo tyczy się ewentualnych starć między waszymi postaciami
- jeżeli walczycie z przeciwnikami wprowadzonymi przeze mnie, walkę opisujecie ze mną
- starajmy się pisać najczęściej jak możemy, jeżeli ktoś z jakichś przyczyn nie będzie mógł pisać, niech uprzedzi o tym mnie, lub napisze w tym temacie
- mam nadzieję, że gramy do końca i nie będzie przypadków, w których ktoś zrezygnuje bo mu się znudzi!!!
- w miarę możliwości staramy się unikać siarczystych przekleństw ^^
- unikamy tzw. "godmode'ingu"!!!

To by było na tyle. Moje GG:178394
Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że nie będziecie narzekać na mnie, jako waszego Mistrza ^.^

Uwaga! Możliwe, że wprowadziłem pewne zmiany w waszych kartach, jak np. u Tesamimaru, któremu odjąłem technikę kategorii S, gdyż uznałem ją za "zbyt-przegiętą-w-kosmos"
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....

Ostatnio edytowane przez Endless : 29-12-2009 o 14:03.
Endless jest offline