Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 22:27   #20
Serge
 
Serge's Avatar
 
Reputacja: 1 Serge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał TheGuy2 Zobacz post
nie chcę popędzać, ale już 9 dni minęło od postu MG... Fajnie byłoby, gdyby sesja zachowała jakąś stałą dynamiczność... Na razie to moja jedyna sesja i trochę się nudzę, bo niewiele się dzieje... A nie chcę też angażować się w zbyt wiele projektów, żeby później nie zaniedbywać swoich obowiązków. Nawet jeśli nie możecie napisać z powodu świąt, moglibyście napisać o tym te dwa zdania w komentarzach... na to potrzeba z 5 minut łącznie z czasem, na włączenie komputera, połączenie się z internetem i zalogowaniem na LastInn...
Sorry, ale jak masz chore dziecko z gorączką 40.1 stopnia, sam też niedomagasz bo coś Cię rozkłada, a potem masz jeszcze teściową pod jednym dachem to chyba nie będziesz siedział nad postem i patrzył w net, skoro są inne sprawy na głowie. A więc sorry dla tych, którym się przez nas nudzi, ale zdrowie i życie naszego syna jest ważniejsze niż sesja. A to są niestety wypadki losowe i siła wyższa, na którą trzeba wziąć poprawkę.

Ouzi ma u siebie w opisie na GG co się dzieje i Huang niejednokrotnie to widział a nawet rozmawiał z Żoną. Teściowa będzie siedziała do 3 stycznia, więc do tego momentu raczej na nas nie licz, MG, bo nie damy rady odpisać. Na "pocieszenie" dodam tylko, że sesja CP2020 Ouzi też stanęła w miejscu, ale tamci Gracze potrafią to jakoś zrozumieć, bo sami są dorośli i mają dzieci.

Huang, jeśli chcesz, przejmij kontrolę nad postaciami, bo nawet gdybyśmy chcieli, do 3 stycznia nie znajdzie się nawet pół godziny, żebyśmy mogli dokończyć NA SPOKOJNIE posta i by miał ręce i nogi. A ochłapów wrzucać nie zamierzamy, nie nasz styl.

Pozdrawiam!
 
__________________
Non fui, fui. Non sum, non curo.
Serge jest offline