Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 00:44   #110
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Niepoprawnie post pod postem, ale chcę, aby wszystkim się wyświetlił jako nowy ze względu na ogłoszenia:

1. Kołek ma już oficjalnie drugą opuszczoną kolejkę - czekałem do końca terminu. Sorry. Z racji ilości rzutów musiałem wbić osobnego posta.

2. Od południa w Sylwestra będę nieobecny na necie do poniedziałku. W związku z tym - tura też będzie do poniedziałku (tydzień). Jak dobrze to rozegracie to da się walkę zakończyć już w tej turze. Pozostaną tylko nieprzytomni i umierający, ale to już inna kwestia... Chyba, że:

2A. Drużyna Południowa (Lady i Kumalu) upora się z postami do czwartku rana. Zak już w poprzedniej turze się opisał co będzie robić i jego postać możemy wrzucić w autopilota.

2B. Drużyna Północna (Lynx, Reddora, Azazello) upora się z postami do czwartku i wtedy będziemy mogli na weekend sylwestrowy zająć się następną turą... Oczywiście jeżeli Kołek również odpisze - nie ma problemu, jednak nie będziemy tylko na niego czekać.


Być może będę miał przez weekend sylwestrowy dostęp do komputera czy internetu - postaram się wtedy ewentualnie coś napisać, aby niepotrzebnie nie ciągnąć tury. Wszyscy chyba już połapali jak to z tym walczeniem jest





Jakbyśmy się nie spisali: Udanej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku.
 
Aschaar jest offline