Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 02:08   #12
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Uru wcale się nie speszył a spojrzenie Hyuga nie zrobiło na nim wrażenia. Już nigdy te ich puste oczy z których byli tak ślepo dumni nie zadziałają, nie speszą go o nie. Z pokorą i tym samym uśmiechem cofnął rękę i wysłuchał słów koleżanki obok. Uśmiechnął się w duszy. Standard. Ciekawiło go czy jest ona szczera. Nagle spoważniał i już bez namysłu dodał.
- Jeżeli mamy być szczerzy wobec siebie sensei. Nie ma dla mnie jak na razie takiej rzeczy za którą ślepo gotów byłbym oddać życie! Chcę zostać ninja nie po to by pomagać innym, chcę pomóc sobie i w nosie mam wasze opinie. Może ci się to nie spodobać, ale nie będę się podlizywał.
Spojrzał cierpliwie oczekując odpowiedzi. Nie zdziwł by się jednak gdyby jej nie uzyskał.
 
Tasselhof jest offline