Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 07:14   #11
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Poszukajmy zatem złotego środka. Sesja ruszyła w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zatem myślę, że ze swoim, MG postem poczekam do wieczora dnia dzisiejszego. Pisał będę najwcześniej koło 21. Jest zatem sporo czasu na to, by swojego pierwszego posta wkleić.


Co do niepostujących i akcji, to staram się nie popychać jej na tyle do przodu, by czyniło to jakąkolwiek różnicę dla zaczynających sesję. By nie było sytuacji "Mogłem działać w tylu miejscach a nie robiłem nic bo na mnie nie zaczekaliście". Zasadą tej sesji zgodnie z rekrutacją być miało postowanie 2/tydzień. Zatem każdy uczestnik tejże sesji może oczekiwać handykapu czasowego. Ja to rozumiem. Rozumiem jednak również niecierpliwiących się i chcących grać. Stąd i moje posty w których "tykam" te właśnie osoby. Tak by mogły sobodnie pisać imieniem własnych postaci. To mój tzw. "Złoty Środek".


Sam również liczę, że ta sesja zostanie zakończona planowo. Tym bardziej że planuję następne i szukam grupy postujących i zaangażowanych Graczy.

narka
 
Bielon jest offline