Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 11:09   #13
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
(sry ze post bedzie krotki , ale w pizdu mi sie skasowala polowa i nie mam checi pisac od nowa ;/ )

Gdy wstał , obmył się i przygotował do wyjścia. Zapakował wszystkie potrzebne rzeczy i wyszedł z domu. Mieszkał w mieszkaniu , które dostał. Tak naprawde wszyscy genini z wymiany dostawali mieszkanie zastępcze , które znajdowało się w nie wysokim , aczkolwiek długim bloku.

Gdy szedł zauważyć można było kilka aspektów : to , że nosił kombinezon , który napewno ułatwi dobre ukrycie się ; katanę przywiązaną prostopadle do kręgosłupa , pod łopatkami ; znak klanowy na klecach. Był to biały piorun w czymś ala żółte tornado. Całość w deltoidzie.

Gdy doszedł na miejsce spotkania , wszyscy byli. Usłyszał jedynie część przedstawiania się.
Natura ognia? Chronienie bliskich? Potencjał aczkolwiek nie wykorzystany. Jakie to zabawne.
skomentował w myślach.
Przyszedł czas na drugą osobe. Po przedstawieniu się zapadła cisza. Nizana oczy rozszerzyły się.
Jutsu jedną ręką? Hyouton? Musze to zobaczyć. I czemu 2 z wymiany jest w jednej drużynie?
Zrozumiał , że cisza spowodowana była tym , że teraz jego kolej. Podszedł do kamienia , który leżał niedaleko i usiadł.
- Nazywam sie Kitashi Nizan , z klanu Kitashi z Kuma-Gakure. Klan mój specjalizuje się w najbardziej penetrujących technikach ninja. Przychodząc tutaj nie przyciągnełem ze sobą czegoś takiego jak marzenia czy ukochane osoby. Mam swoje 3 cele , które będę musiał zdobyć. Przyszedłem tutaj , bo stanę się perfekcyjnym ninja , który uznaje tylko kodeks. Nie ma uczuć czy innych zbędnych emocji. Liczy się powodzenie misji. To tylko jest w stanie mi pomóc , do zdobycia celu. Posiądę moc , której każdy bedzie pragnął. Aczkolwiek tylko ja mam tą siłę , bo to osiągnąć.
Powiedział i spojrzał w niebo. Zaczęło się to , na co czekał od bardzo długa...
 

Ostatnio edytowane przez BoYos : 29-12-2009 o 11:13.
BoYos jest offline