Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 11:55   #15
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Ryuushou cierpliwie wysłuchał słów swoich uczniów. Szczególną uwagę poświęcił jednak słowom Nizana. Kiedy genini skończyli się przedstawiać, sensei uśmiechnął się pogodnie i w jednej sekundzie znalazł się przed swymi podopiecznymi.
- Wszyscy jesteście bardzo obiecujący. - zaczął. Widzę w was ogromny potencjał, jako drużyna. Może nie jestem o tyle starszy, żeby was pouczać, to szczerze wierzę w to, że nauczycie się ode mnie wiele.
Popatrzył na każdego genina z osobna, jego twarz przybrała poważny wyraz.
- No tak, pewnie niektórzy byli zbyt przejęci, żeby cokolwiek zjeść przed spotkaniem. Zapraszam was... na ramen. Wszystko na mój koszt! - zaśmiał się i cała czwórka opuściła wzgórze.
Konoha tętniła życiem, co było zwyczajnym zjawiskiem o tej porze dnia. Wszyscy uliczni sklepikarze rozkładali swoje towary, a zatrudnieni do sprzątania ulic krzątali się od budynku do budynku zamiatając drogę. Ryuushou wszedł z trójką geninów do swojego ulubionego baru "Itadakimasu!". O dziwo, było w nim już kilku klientów, pomimo tego iż lokal został otworzony dosłownie pięć minut przed pojawieniem się drużyny. Wszyscy zajęli zaciszne miejsce w rogu baru. Ryuushou opadł na miękkie obicie, przeciągając się przy tym i głośno ziewając.
- Ramen dla wszystkich! - powiedział z uśmiechem do kelnerki, która już szła w ich stronę.
Czuł na sobie wzrok podopiecznych. Oparł brodę na złączonych dłoniach i znowu spojrzał na każdego z osobna.
- Chciałbym się was o coś zapytać. Każdy człowiek, nawet ninja, ma swój własny system wartości, cech, które są dla niego najważniejsze. Jakie wartości są według was niezbędne dla idealnego ninja? - zapytał z powagą.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline