Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 20:28   #77
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Ehhh przyjdzie mi tu napisać zaraz ochrzan
Zacznę może od milszych rzeczy.
1) Do jutra do godziny 24 proszę zakończyć etap budowania powiązań. Post otwierający sesje, najpewniej w czwartek. (+- zdarzenia losowe, praca, sylwek, dodający materiały bez wiedzy mg gracze (tak musiałem to tu napisać ) itp.)
2) W czwartek zostaną utworzone komentarze.
3) Nadal wiem, że Latilen kombinuje z powiązaniami.

Są trutnie, które wyedytowały mity swoich ras - NIE konsultując ich wpierw ze mną. Noż kurde jego mać takich tylko za uszy wytarmosić. Teraz spędzę najbliższych kilkadziesiąt minut lampiąc się w każdą kartę, czy aby wszystko jest ok. A już na pierwszy rzut oka widzę, że nie wszystko mi pasuje. Stąd, napiszę tutaj listę osób co do których nie mam żadnego 'ale' z prośbą o nie dodawanie nowej mitologi do swojej rasy.

Nick - Rasa - Imię. - akceptacja
kabasz - Lykaryn - Zaur. - ok.
Howgh - Aborrecimiento lub Asco - Wallow - ok
Adr - Puryfikanin - Puryfik - ok
Glyph - Skrzadło - Argo - ok
Kaworu - Kruk Śmierci - Revan - ok, no ale jest ale jedna legenda u ciebie mówi, że ptaki zostały stworzone aby nieść śmierć, rasa ta jak mniemam nastawiona jest na pochówek salartus. A pod 1 legendą jest druga mówiąca o tym, że w sumie to nie muszą być rasą która niesie śmierć . (Pewnie nie zauważyłem tej niespójności wcześniej)
(wiesz doskonale, czego obawiam się w twoim uczestnictwie w sesji. Stąd tłumacz mi się bracie jak wszystkie legendy razem współgrają ?) Nie mówię, że są złe, mówię że ich nie kumam. Mit Ozyrysa i Sekhmet byłby do zaakceptowania, ale kurcze skąd u kruków śmierci zdolność pozytywnego wpływania na życie, oprócz możliwości jego zabierania ? To mają być mity powiązane z możliwościami danej rasy. Można by powiązać z białym krukiem czy coś, jednak jakieś info być musi, że owy Ozyrys wyglądał inaczej czy cuś.
Terrapodian - Sadesyksy - Lauhelmaasielu - ok, ale Gatti są jedyną rasą, która może pomagać ci za dnia. Inne ma się rozumieć, nie kwapią się ku temu ? I ostatnia kwestia, aby ta zależność rzeczywiście była w cenie. Jaki jest powód dla którego Sadekys byłby zmuszony wyjść na powierzchnię ? Oprócz poruszonego w sesji wątku wyjścia do ludzi (coś do jedzenia, musi oddychać co jakiś czas świeżym powietrzem, czy coś innego) ?
XIII - Aerdanid - Az'khas - ok
Nagash Hex - Rosso Angelo - Alphonse Solf Kimblee - ok, ale radzę dokończyć jak najszybciej tą chorobę. Jak dla mnie jest już dobrze rozpisana zależność rasowa, fajny pomysł z kocicą
Rewan - Feniks - Hane, zadźgaj mnie ale nie pamiętam zatwierdzenia tych legend stąd czytam ... a po przeczytaniu. Co masz na myśli mówiąc, opiekunem ludzi ? Jeśli to, że przy człowieku Feniks puszcza wodnego pawia to ja jestem za. Żeby nikt absolutnie nie miał żadnych wątpliwości - są powiązania w przeszłości Salartus i ludzi. Jednak wyobrażenie tego jak to wyglądało może być dla was mylne. Takie kotki, którymi opiekowano się w Egipcie kociaki były w miarę nie narażone na złe skutki ludzi jeśli opiekowali się nimi odpowiednie osobniki. A tak dziewica i eunuch . Skoro w tym micie kreowany jest Feniks na opiekuna ludzkiego to czemu przy nim czułby się bardzo źle ? Chyba że dodamy, dobrego/mądrego/szlachetnego człowieka któremu Feniks miałby służyć jako opiekun ... . Również owo wielbienie Feniksów przez ludzi musiało by być bardziej sprecyzowane. Na których ludzi feniks w Egipcie nie reagowałby wodnym pawiem ?
Latilen - Gatti - Grau -ok.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline