Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 19:17   #12
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Dział został utworzony z myślą o dobrej zabawie, ciekawych dyskusjach i kulturalnej wymianie opinii, więc zalecane jest przede wszystkim takie podejście do wszystkich zawartych tu tematów.

A nie mnożeniu bzdurnych przepisów i zaleceń, czy rozdmuchiwaniu regulaminu. Urzędnicze myślenie.

Czy za pół roku/rok, gdy zmienią się prowadzący w dziale sesje mg przewidywane jest następne glosowanie ?

I jaka kara jest przewidywana za złamanie nowego punktu ?


Poza tym "za" są :

Adr, Brody, Merill, Hawkeye, nie wypowiedzieli się Athos, Asmorine, Kelly, johnkelly, nie liczę siebie (głos przeciw) i Kerma (nie jest mg a wspominasz wyraźnie o większości głosów mg).

Cytat:
Napisał Adr Zobacz post

Nadal widzę tylko trzy głosy pozytywne (Hawkeye, brody, Adr) za wprowadzeniem ujednoliconych nazw sesji.

Nadal nie wypowiedzieli się: Athos, Asmorinne & Kelly, johnkelly - miałem nie brać już pod uwagę tych głosów, ale daję im jeszcze szansę na wypowiedzenie się. Nie chcę wprowadzać zmian bez akceptacji pomysłu przez MGów, dletego prosze jeszcze raz o wasze opinie. Mam nadzieje że tym razem skorzystacie z okazji.
Dałeś im niecałe 9 godzin na wypowiedz (by zgromadzić owe trzy "pozytywy" ile było ? 18 dni ?) i gdzie tu większość

Jeśli czekałeś na jeden głos "za" to chyba i tak coś sobie źle policzyłeś.

Żałosne to już nieco


Pozdrawiam


PS Nie wiem czy wiesz, ale sesja Lady będzie rozgrywać się w roku 1200 wiec nie wiem czy i ona nie znajdzie się w dziale "Historyczne". Może warto spytać ?
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 30-12-2009 o 20:35.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem