Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 20:56   #13
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Arango jak widzę tylko mnie krytykujesz i kreujesz się na jedynego sprawiedliwego obrońce praw userów. Miałeś szansę się wykazać, kiedy byłeś Opiekunem. Jak wiemy z posta obsługi nie sprawdziłeś się. Więc łaskawie daj spróbować innym.

Swoje zdanie możesz mieć, ale w tej chwili nie prowadzisz żadnej sesji w dziale, więc nie Ciebie prosiłem o głos.

Ale jak już wypowiedziałeś się to Ci odpowiem. Wejdź sobie może w panel sesji historycznych i policz ile ich tam obecnie jest. Bo ja widzę 9 a ty chyba mniej

Adr, Brody dwie sesje, Merill, Hawkeye dwie sesje 4 mistrzów ale razem 6 sesji.

Osoby, które się nie wypowiedziały (a mówiąc dosadniej olały moją prośbę o wypowiedz bądź mało ich to obchodzi) mają obecnie 3 sesje.

6>3 to jest większość

A inne sesje na razie zostawmy w spokoju, bo nie wiadomo czy uda się potencjalnym mistrzom zebrać graczy.
 
Adr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem