Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 21:12   #14
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post

Ale jak już wypowiedziałeś się to Ci odpowiem. Wejdź sobie może w panel sesji historycznych i policz ile ich tam obecnie jest. Bo ja widzę 9 a ty chyba mniej

Adr, Brody dwie sesje, Merill, Hawkeye dwie sesje 4 mistrzów ale razem 6 sesji.

Osoby, które się nie wypowiedziały (a mówiąc dosadniej olały moją prośbę o wypowiedz bądź mało ich to obchodzi) mają obecnie 3 sesje.

6>3 to jest większość
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Większość mistrzów gry jest za przyjęciem ustaleń.

To teraz sesje liczysz nie mg ? Godzinę temu pisałes co innego

Jaka jeszcze woltę wykonasz by postawić na swoim ?



Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Swoje zdanie możesz mieć, ale w tej chwili nie prowadzisz żadnej sesji w dziale, więc nie Ciebie prosiłem o głos.
Kerm tez nie prowadzi żadnej sesji, a jakoś jego wypowiedz wziąłeś pod uwagę, ba uznałeś wręcz za kluczową

Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Propozycja Kerma jest bardzo sensowna.
Czyli wypowiedzi po swojej myśli uznajesz, ale te, które nie są to już do kosza ?

I nie Ty będziesz mówił kiedy mam zabrać głos, a kiedy nie. Twoja rola to pomagać userom, i dbać o dział, a nie dzielić ich na tych którzy w danej chwili mogą zabierać głos, a którym tego nie wolno.


Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 30-12-2009 o 21:17.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem