Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 00:06   #31
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Kolejny post został już zamieszczony, ale ponieważ warto wspomnieć pokrótce o kilku sprawach z nim związanych, napisałem też parę słów w komentarzach:

- uśmierciłem postać Mizuichiego (część postu poświęcona Lirymoor - Erze); nie znaczy to, że droga ewentualnego powrotu do sesji została przed nim zamknięta; umówiłem się z nim, że tak zrobię i ustaliliśmy co zrobimy jeśli czas pozwoli mu na powrót, więc się tym nie przejmujcie

- i mam nadzieję, że Tyaestyra oraz enneid nie będą mieli do mnie żalu o podjęcie decyzji za nich; z postu enneida wywnioskowałem, że tak właśnie by postąpił, a ponieważ kwota do dużych nie należała ruszyłem akcje do przodu; podanie samej ceny jako całość części postu skierowanej do ww graczy wydało mi się niewłaściwe

- dla Gekido w sumie nie mam żadnych informacji, ale żeby nie było, że tylko jego nie wymieniłem w tym poście, to życzę powodzenia w dalszych działaniach

- i na koniec, jeszcze nie otrzymałem zadowalającej KP, więc chyba z rozszerzeniem liczby graczy będziemy musieli trochę poczekać; aczkolwiek drzwi wciąż stoją otworem
 
Col Frost jest offline