Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 15:08   #203
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
No, wreszcie porządek! Dziękuję bardzo Wam za punktualność. Mój niewielki post poszedł, proszę więc wszystkich o szybkie wklejenie dziś z googli swoich części dialogu (jest już podzielony, w kolejności: Epi, madman, Call, Lynka) i rozpoczęcie kolejnej tury. Czas jak zwykle do czwartku. Pamiętajcie, żeby jakoś sensownie rozpocząć swoją część, choć jednym zdaniem, bo takie urwane dialogi niezbyt ciekawie wyglądają.

Myślę, że dostaliście sporo informacji, które należałoby uporządkować, więc w tej turze proszę o normalne posty, nie google (choć doc. jest nadal otwarty gdyby ktoś potrzebował). Na wszystkie pytania do zielarza będę odpowiadać Wam na bieżąco, więc proszę pytać. Dociekliwość = PDki! Przykładać się! Ha! MG jest w formie!

BTW. nie wszyscy wpisali sobie w karty w panelu łupy zdobyte w Twierdzy... A kilkakrotnie przypominałam o tym. Cóż... szkoda, że przepadły...



Zauważyłam też, że przy takiej ilości rozmów, jaką mamy teraz, boldy robią więcej zamieszania niż pożytku, proszę więc boldować tylko imię osoby mówiącej itp. (lub rozpoczynającej dany fragment posta), nie wszystkie imiona. Zasada wchodzi w życie z dniem dzisiejszym.




I na koniec życzę wszystkim
udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku,




w którym (mam nadzieję) wróci do nas Bażna


 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 01-01-2010 o 12:46.
Sayane jest offline