Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 20:58   #46
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
Dziękujemy ci Armitage!! Ja również do życzeń się dołączam i wszystkiego dobrego w Nowym Anno Domini 2010 roku życzę!!!
Dzięki Mości Daree za opamiętanie, a co do Ciebie Pani Aravio, chylę czoła - mistrzowskie zagranie (jak wiadomo z wiadomych powodów w opowieści racji przyznać nie mogę ). Rhaina, opowieściowa kuzynko Najlepszego w nowym 2010-tym. Stanisławie zaiste miło Cie na zamku gościć, ale o tym wkrótce....

Wieści okrutne usłyszeć mi dane było i co usłyszane przekazać Wam muszę...
Siódmego stycznia wyjazd w nieznane mi się szykuje, co wielce utrudnić może mój dostęp do neta. z MG wstępne ustalenia poczyniłem, a reszta w tak zwanym praniu wyjdzie. Jeszcze raz... szampańskiego sylwestra i inspiracji!!!
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiÄ…zana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."
Morfidiusz jest offline