Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2010, 19:00   #11
Nagash Hex
 
Nagash Hex's Avatar
 
Reputacja: 1 Nagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumny
Heyho w nowym roku
Przede wszystkim witam wszystkich współgraczy raz jeszcze, tym razem już po oficjalnym starcie. Jestem w prawdziwym szoku, że nasi MG wrzucili posty tak wcześnie - tylko powinszować
Co do combo - jestem jak najbardziej za. Gorzej, że ułożyłem sobie raczej "samolubne" zdolności, które są ciężkie do połączania. No, ale jakby ktoś chciał spróbować to pisać śmiało. Ogólnie myślę, że warto byłoby się zastanowić nad nimi już teraz - nawet jak się coś nie przyda to jak widać już w przygotowaniach przed sesyjnych i w samym poście kabasza, powiązania są imho bardzo ciekawe i fajnie budują nastrój :]
Stare współczynniki powitam z umiarkowaną radością, wszak nie ma jak trochę mechaniki
A jeżeli kabasz nam szykuje takie zagrania jak z pierwszej Luny to tylko się cieszyć, prawda Rewan
 
__________________
One last song
I want to give this world
Before it's gone
One last song
Nagash Hex jest offline