Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 16:08   #17
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Mam pewną propozycję: Może stworzyć coś ala tablica z ogłoszeniami typu "poszukuje gracza do trwającej już sesji"? Nie wiem ilu MG ma taki problem z niedoborem graczy i ciągle jest chętny do przyjęcia kogoś w swoje szeregi. Ja mam tak z swoją sesją, ale otwarcie rekrutacji dodatkowej trochę się mija z celem (bo takowa rekrutacja powinna się w końcu skończyć, niezależnie czy z odniesionym sukcesem czy też całkowitym brakiem zainteresowania).
Proponuję przy tym, by wpisy dokonywała tam moderacja. Tablica wtedy będzie w miarę aktualna (będzie można kasować przestarzałe ogłoszenia) i łatwiej będzie w niej utrzymać porządek
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!
enneid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem