Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 16:41   #17
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Więc tak:

1. Mój post jest, byłbym bardzo wdzięczny za opinie. Starałem się zrobić jakąś akcję, bo jak na razie wszyscy tylko potwierdzali swój udział w przedsięwzięciu Chciałem też osiągnąć patetyczny, lekko mroczny klimat, możliwe, że rozminąłem się z celem. To moja pierwsza postać takiego typu i byłbym wdzięczny za rady

2. Padła propozycja utworzenia katalogu kombosów i jakiegoś sekretarza. Wstępnie się zgłaszam, choć sam nie wiem jak to miałoby wyglądać

3. Sama kwestia mikstur i kombosów. Sądzę, że teraz możemy wystartować z kilkoma propozycjami, a gdy dojdą następne, to doda się je do sesji. Nie chciałbym, żeby to wyglądało tak, że w trakcie sesji wpadamy na 20 pomysłów i są to wielkie rewolucje w świecie Salatrus. Po prostu, te komosy i miksturki były w tym świecie od zawsze, a my dopiero teraz o nich wspomnieliśmy. Taka stopniowa prezentacja świata, coś na wzór Sali Luster, w której w co jakiś czas pojawiały się nowe informacje o Thagorcie (Flafuś Szybkobieżny ).

4. Nie uważam, by potencjalne wyrzucenie atrybutów z mechaniki było dobre. W każdym systemie (nie licząc bardzo „duchowych”, jak Władcy Losu, gdzie graliśmy niematerialnymi istotami) są atrybuty jako podstawa mechaniki. I choć w większości ważniejsze od atrybutów są zdolności klasowe i inne takie, to atrybuty zawsze są potrzebne, choćby po to, by odegrać banalne sprawy typu testy ukrycia, ataku itp.

5. Kabaszu, jak rozumiem mamy prawo wykorzystywać zdolności fabularnie i nie tracimy wtedy punktów mocy?
 
Kaworu jest offline