Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2010, 11:52   #17
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
- Nie sądze by ten ślepy kodeks rycerski zawierał treści, które popchnęłyby Krzysztofa do poszukiwania tego złota. Wojciechu, - Albrecht odgryzł kawałek pieczystego i zapił go piwem - jeśli uważasz, że będziemy bezpieczniejsi i uwolnimy się od zbójów inkwizytora, gdy skradniemy im sprzed nosa bezcenne skarby to się grubo mylisz. Uważam, że Bóg zaliczy mi udział w krucjacie, jeśli zginę w namiocie z poderżniętym gardłem dążąc do Jeruzalem. - oderwał z półmiska kawałek mięsa i zagryzł pajdą chleba - Mówisz, że angielscy inkwizytorzy mają niezwykle wyrafinowane metody, a ja mówię że są wielce przebiegliwi. Owszem, nie inaczej. Dlatego, śmiem wątpić, iż nie domyślają się, że zamierzamy czmychnąć ze skarbem. Są na to doskonale przygotowani. Zapewne kiedy wyjeżdżalibyśmy z miasta z wozami pełnymi złota ktoś cisnąłby nam sztyletem między łopatki. Jedz, Wojciechu. Jadło jest wyborne.
 
Kirholm jest offline