Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2010, 22:13   #27
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Jeśli o mnie chodzi, przyspieszać postowanie możecie we wszystkich momentach. Dam radę, póki co.

Cytat:
MG będzie musiał czekać na deklaracje akcji (takie przynajmniej z grubsza)...

inaczej nie da rady
Bynajmniej. Wierzcie w swojego MG. Radę da. Spóźnialskich, w przypadku kiedy większość odpisywać będzie częściej, się zNPCuje mając na uwadze preferencje postaci. Tych, którzy spaźniać się będą permamentnie się z sesji usunie. Nie będziemy opóźniać zabawy dla tych, którzy chcą się bawić.

Dodam również, że posty akcji, zawierające deklaracje działań, pisze się doprawdy błyskawicznie, więc nie przesadzajcie proszę z tą obsuwą. Rozumiem brak dostępu do netu, niemożność pisania etc, ale starajmy się pisać.

Co do samego rozegrania sytuacji sprnych zawsze bazuję na opisie działań postaci bez opisu skutku tych działań. Zatem NIE "Ciął z rozmachem odrąbując mu głowę..." a "Ciął z rozmachem mierząc w odsłonięty kark, mając nadzieję, że odrąbie mu głowę...". Następnie Gracz który lubi turlać turla sobie na stole w pokoju, na biureczku, kostnicy albo gdzie mu się żywnie podoba i podaje mi wyniki tych rzutów przykładowo tak:

k100: 27,59,86,13,66
k10: 3,7,9,3,6
k6: 3,5,2,6,1

ja zaś, jako MG dopasuję te rzuty do testów, jakie będę na postaci, w związku z sytuacją, przeprowadzał. Ci, którzy nie lubią rzucać, mogą spuścić się [metaforycznie] na mnie.

Tak więc śmiało do boju.

I życzę Wam sukcesów.
 
Bielon jest offline