Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2010, 18:45   #41
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Mam nadzieję, że za bardzo tematu nie wskrzesiłem.

Otóż ostatnimi czasy właściwie zajmuję się tworzeniem pewnego systemu (a, żeby być dokładnym, uniwersum). W ankiecie wybrałem "Dark fantasy", dlaczego? Ponieważ świat fantasy daje nam spore pole do popisu, magia, różnorakie rasy, potwory, do tego może dojść władanie czasem, które w chwilę może przenieść gracza do świata przyszłości. A przedrostek "Dark", ponieważ mrok, żal, ciemność, ból i te wszystkie inne uwarunkowania są najbardziej odczuwalne podczas gry, i, co najważniejsze, po skończeniu takowej. Po oglądnięciu dobrego filmu z happy endem nie poczujemy tego uczucia, które każe nam się zastanowić głębiej nad utworem, bądź z tą myślą "przecież mogło stać się inaczej...", wiedząc, że wszyscy popełniają błędy, które mogą sporo kosztować.
Ale to może to po prostu mój wypaczony Planescapem umysł...
 
Ghoster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem