Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2010, 19:33   #47
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
booożeeeeee robimy komuś wielką krzywdę że ja nie mogę, czemu wszystkie fora pbf muszą być takie sztywne, okey czaje przegięli z żartami o murzynach, choć stwierdzili tylko fakt w amerykańskich filmach, ale teraz nie widzę niczego złego. Dobra najlepiej nic nie piszmy, wtedy foru na pewno będzie arcy ciekawe.

PS Poczekajcie ekipo, zrobię temat z komentarzami do sesji, tam sobie pogadamy i omówimy wszystko.

http://lastinn.info/komentarzy-do-se...tml#post237792

zapraszam tutaj, i oby już nic nikomu nie przeszkadzało


Przypominam oczekujemy jeszcze dwóch osób! Panie mile widziane XD czarni amerykanie także XD

Edit: Przypominam, że używamy opcji edytuj, ale to zapewne także czepianie się. Kiedy logowałeś się na Li chyba niezbyt dokładnie przeczytałeś regulamin. Radzę się do niego stosować, by nie psuć zabawy innym userom forum. Dotyczy to również twoich komentarzy. Wysłałem Ci PW, myślałem, że wszystko sobie wyjaśniliśmy ale się myliłem. 99 % użytkowników stosuje się do regulaminu i się dobrze bawią. To powinien być jakiś wniosek dla Ciebie.

- merill -


Wow jestem tym szczególnym 1 %, hmm to oznacza że jestem inny XD więc należy mnie zgnębić, jako mod powinieneś być przygotowanym na to że co 10 XD chce się trochę zabawić aa nie czytać ponuuure forum. Boże czy u was na sesjach, jak się spotykacie z przyjaciółmi, to jak tworzycie karty postaci to wszyscy milczą? Rajju to musi być pasjonujące XD
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 05-01-2010 o 08:21.
Tasselhof jest offline