Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2010, 23:53   #48
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Ja to widzę tak, że jego postać po prostu na razie się nie pojawi. Będziemy grać mniejszym składem niż przypuszczałem przez jakiś czas. Gdy już będzie wiadomo co z Fabiano wtedy się zobaczy co z jego postacią Myślę jednak, że będzie dobrze i jeszcze Fabiano u nas zagra

Mój post powinien pojawić się do piątku tak samo jak to Kabasza a to z tej prostej przyczyny, że weekend zapowiada mi się dość napięcie

Co do zaś Latilen, to tak jak mówi Kabasz ona ma strasznie napięty harmonogram. Nie miała jakiś czas też dostępu do neta i z tego co wiem to przeraziła się ile ma do nadrobienia :P Życzmy jej aby dała radę Także z nauką

Z mojej strony na chwilę obecną tyle

Pozdrawiam
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline