Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2010, 10:44   #49
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Bardziej ciekawi mnie co dzieje się z Latilen?, pewnie ktoś wie

Nie ma mnie kto gonić i motywować do pisania posta w naszej solówce.

Ja wiem! Ja wiem! Ja wiem, co dzieje się z Latilen ;]

Latilen ma duuuużo kolosów i duuuużo zaległości na forum, bo dopiero skończyła przechorowywać Święta w domu, gdzie internet to marzenie, także jest dość zajęta. Ale jak zobaczyła ruch na forum to olała naukę (już widzę na horyzoncie nadlatujące kowadło, ale jestem przygotowana: mam poduszkę ) i spisała Krótki Żywot Kota ;]

Zresztą oszaleliście z tymi postami ? Zajrzałam w poniedziałek i mi rączki opadły (bo już widziałam jak rozrysowuję mapę myślową na podłodze kolorowymi kredkami kto co właściwie zrobił i powiedział ), a potem znalazłam komentarze W każdym razie czytało się Was świetnie ;]

TERAZ OFFTOP:
Adr, MOTYWUJĘ CIĘ ;] Wierzę, że dobrze Ci idzie pisanie posta ;p

btw. Dobra reklama nie jest zła ;]
KONIEC OFFTOPA:

Dobrze to teraz oficjalnie na 5 stronie komentarzy

Dziękuję Kabaszu za przyjęcie mnie do gry ;].
Hej, hej kieruję do pozostałych graczy i drugiego MG Już się cieszę na naszą wspólną współpracę ;] Tę bliższą i dalszą.

Vi, ja też postaram się zapomnieć o wampirzycy, która miała wpadkę ;D

Howgh tym pomysłem, co to nie udało Ci się ze mną podzielić, może mi PW przyślij? Bo mnie ciekawość zżera ;D

Pewnie o czymś zapomniałam, ale trochę mnie czas goni także do napisania ;]

BTW. W nawale komantarzowym nie wpadłam drugi raz na rozmiar preferowany avków, także zrobiłam rozmiarówkę pod Howgha i Terra A i mój avatar pewnie się jeszcze zmieni jak i nieuzupełniona KP w panelu. Ale to dopiero w sobotę ;]
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline