Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2010, 14:35   #9
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem...


Częstotliwość i zasady postowania: 1 post/tydzień w trybie 6+1, czyli sześć dni na posty graczy i 1 na post MGa. Zamierzam się tego trzymać, jak przysłowiowy pijany płotu, po prostu, aby sesja się nie rozlazła. Oczywisćei jeżeli ktoś zgłosi, że go nie ma bo coś tam, czy nie może napisać to nie ma problemu. Opuszczanie kolejek bez uprzedzenia: pierwsza nic (może się zdarzyć każdemu), druga - ostrzeżenie i autopilot dla postaci; trzecia z rzędu - wypad z sesji.

Dyscypliny:
jest trochę więcej niż standardowo, ale... jest trudniej kropkować.
Co do samych dyscyplin jako takich: niekoniecznie trzeba się trzymać dyscyplin klanowych, ale zalecam daleko idący umiar... Poziom dyscypliny - jak ktoś mnie przekona w historii - to można mieć nawet 5 (i resztę nie wyżej jak 3) lub dwie 4.

Punktów na pozycję nie ma - co spowodowane jest możliwością grania klanami "obcymi" w mieście, gdzie wymagam określonej cechy. Punkty na pozycję można sobie oczywiście wyciągnąć z punktów wolnych lub... zręcznie opisać w historii postaci i wtedy coś wynegocjujemy...


@TheGuy2:
Może faktycznie - zrobię uzupełnienie, aby nie było "bez zmian w stosunku", choć oczywiście możesz określić jakie cechy ma kainita pod którego chcesz się podpiąć i możemy poszukać w Konstantynopolu "kogoś odpowiedniego"...
 
Aschaar jest offline