Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2010, 14:50   #12
Buzon
 
Buzon's Avatar
 
Reputacja: 1 Buzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie coś
Sagon. Pisałem, że jeden post tygodniowo tak? A więc na razie się tego trzymam, już ostatni post dąłem 3 dni przed terminem. A teraz? A teraz jestem z niczym... Bo ani Regeth ani Roni nie przeprowadzili, że sobą dialogu, ja nie mogę ich wysłać do karczmy i powiedzieć wszystko o każdym... Ja nie jestem od tego aby was popychać. Ja muszę prowadzić tak aby tych popchnięć było mniej, bo normalne, ze kiedyś takie rzeczy będą miały miejsce. Dziś będę kończył posta. Jeśli nie wystawię go przed 22.00 to oczekujcie go w piątek. C od o prędkości postów, to faktycznie są dawane szybko, ale mało który z graczy kończy posta postanowieniami jakie ma zamiar zrobić, a ja muszę dochodzić kto, z kim, gdzie i jak...


************************************************** ***************
Kilka informacji:
-Każdy z was ma po 100 sztuk złota na początek.
-Proszę o kończenie posta jakimiś postanowienia abym mógł coś zrobić nie musząc was popychać.
-Jeśli macie ochotę to prowadźcie dialogi między sobą, to nie jest zabronione.
-Jak pisałem wcześniej. Jeśli jest taka potrzeba to dawajcie więcej niż jeden post. To może osłodzić czas przed pojawieniem się mojego posta.
 
__________________
" Przyjaciel, który wie za dużo staje się bardziej niebezpieczny niż wróg, który nie wie nic."
GG 3797824

Ostatnio edytowane przez Buzon : 08-01-2010 o 14:57.
Buzon jest offline