Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2010, 16:45   #1
Salamandra
 
Salamandra's Avatar
 
Reputacja: 0 Salamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwu
[Autorskie] "New Age" - Zegar musi stanąć.

„Jest zwykły wrześniowy dzień. Słońce jeszcze trochę przypieka, ale tuż obok Ciebie stoi już złocące się stare drzewo. Czekasz na koleżankę/kolegę już dwudziestą minutę i zastanawiasz się co też się stało, że się spóźnia. Wreszcie postanawiasz pójść do umówionego miejsca sam/a. Gdy idziesz długą miejską drogą zrywa się potężny wiatr, robi się ciemno i chłodno. Czujesz, że zaraz będzie burza. Przed Tobą pojawiają się wysokie krzaki a między nimi wydeptana dróżka, bagniste skróty dzięki, którym zaoszczędzisz dziesięć minut drogi. Chwilę się wahasz, ale postanawiasz jednak nią pójść. Wysokie krzaki tłumią wiatr i coraz częstsze krople wody spadające z nieba. Przymykasz oczy by nie dostał się do nich piach z wodą ani jakiś zerwany listek i nie wiesz nawet kiedy coś się zmieniło w Twoim otoczeniu. Przestało wiać, stało się spokojnie, ale dalej było mokro jakby rzeczywiście padało. Z wrażenia stajesz jak wryty/a. Na około Ciebie rozpościera się wielki stary i gęsty las jakby nietknięty przez człowieka. Między liśćmi jego korony drzew umykają małe promyczki porannego słońca. Co robisz?” - przykładowy początek.


Poszukuję 2-3 graczy dodatkowych do mojej sesji.
Czas akcji – pierwsza sesja rozpoczyna się w czasie teraźniejszym.
Miejsce akcji – dom/pub/ inne miejsce, w którym znajduje się w pierwszej sesji gracz.
Cała reszta jest dla gracza niespodzianką.
Karta postaci – każdy zainteresowany otrzyma ode mnie link z kartą do uzupełnienia.
Kto ma większe szanse na przyjęcie – osoby z ciekawą postacią, która niekoniecznie musi być bardzo awangardowa czy abstrakcyjna ( wystarczy to „coś” ), w miarę ortograficzne pisanie aby nie było graczy piszący „tesz, pujdziemy itp”.
Rasy – wszyscy zaczynają jako zwykli ludzie z 2010 roku lecz mogą mieć pewne predyspozycje do pewnej profesji ( np. Adaś ma predyspozycję do szermierki ).

Gra oparta na zasadach Storytelling. Bez systemowa, przyjemna i prosta wprost dla początkujących czy średnio -zaawansowanych bądź też zaawansowanych mających ochotę na trochę luzu.

Sprawiedliwością jest zwykła kostka. Jak gracze mają ochotę to czasem robię im niespodzianki w postaci potworów z prostą walką niczym z Heroes Of Might and Magic III, za wygraną dostają pkt Doświadczenia, które można wymieniać na umiejętności dzięki, którym można osiągać kolejne poziomy i generalnie jest łatwiej w grze, ale tak jak mówię nie dzieje się tak zawsze bo chodzi głównie o fabułę i relacje między bohaterami.

Cały świat wymyślam ja czyli MG. Jest fantastyczny i w nim można znaleźć elementy każdego innego świata, który utrzymuje się w starożytnych realiach. Nie można się niczego spodziewać, w końcu wyobraźnia jest nieograniczona. Sesje przybierają różne formy, raz będą to odcinki dramatyczne innym razem komediowe, jak w większości grach wszystko zależy od graczy. Uważam, że tak naprawdę grę tworzą Gracze, dlatego mile widziani ludzie z dynamiczną postacią, która będzie coś robiła a nie stała cały czas w tym samym miejscu i gapiła się w ściany czekając aż MG da jej kolejną podpowiedź albo ją zabije z nerwów. Gra ma nieograniczony czas i dzieli się na poszczególne krótkie misje tworzące potem całość. Gramy za pośrednictwem komunikatora Gadu-gadu. Jeżeli będzie taka możliwość możemy na żywo.

Do tej pory gramy w następującym składzie:

Blair, Tea, Alyssa, Neave, Rodriguez, Jane - wszyscy w wieku od 18-22 lat.

Ponieważ pierwszy raz piszę rekrutację na tej stronie i w ogóle, to przepraszam jeżeli o czymś zapomniałam lub coś nie jest tak dobrze opisane jak się tego wymaga. Wszelkich szczegółowych informacji dt gry udzielam na PW. GG – 7558268.
 
Salamandra jest offline