Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2010, 20:09   #50
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
jak się zaraz nie uspokoicie to się zwolni miejsce w sesji dla dwóch osób! Czy wy czaicie o czym gadacie?! O co się kłócicie?! Kłócicie się o umiejętności na które nigdy nie spojrzę bo mi nie są potrzebne, czy ekwipunek. Możecie sobie go napisać, a ja zarządzę że zostawiamy bagaże i bierzemy ekwipunek podstawowy i co na to?! Po co o to się kłócicie? Czy ja napisałem gdzieś że chcę spis waszych umiejętności i ekwipunku, czy może imię, nazwisko i rodzaj specjalizacji? To jest [ciach] storytelling a nie fabularna gra oparta na pokrzywionej mechanice !!!!!

PS !!!
Mam zamiar przyśpieszyć rozpoczęcie sesji do dzisiejszego wieczoru, ale mam pytanie czy będą jacyś osobnicy po 22 w okolicach 23 żebym się na marno nie męczył XD!

Obsługa kolejny raz doprasza sie kultury. Zwłąszcza wypowiedzi. To ostatnie ostrzeżenie. Następnym razem warn.

- merill -



o jeju nie chciałem !!!! przepraszammmmm, miało być upaćkany kupą XD och mam dzisiaj takie urwanie głowy ^^
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 08-01-2010 o 20:44.
Tasselhof jest offline