Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2010, 23:53   #94
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Swój post pisałem jeszcze zanim przeczytałem co napisał K.D. Ale chyba pasuję, no może poza łaską

Co do ruchu. To tak zwane pole do popisu. Główny kapłan, którego spotkaliście jest jeden dzień na wyprawie wojennej, więc możecie w ramach rozsądku robić w twierdzy co chcecie.

Jest kuźnia, skład trochę prymitywnej broni, gdzie można się wymienić (złota nie przyjmują), można zacząć uczyć się jakiejś umiejętności albo zachlać w trupa, można też potrenować z wojownikami albo czegoś nakraść. Dla ambitnych jest zwiad w jaskiniach, tudzież schadzka.

Macie pole do popisu. Liczę na kreatywność, w razie wątpliwości można się u mnie zapytać albo coś ze mną odegrać na GG.

Wszyscy prócz Nefariusa 400pd, Nefarius 375. Gdzie moja wypełniona Kp w panelu sesji?
 
Tadeus jest offline