Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2010, 12:59   #11
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Atlantydzi to bardzo specyficzny przypadek. Z pewnością nie udostępnię tego panteonu żadnemu z "zielonych" graczy. Z drugiej jednak strony nie należę do osób, które zabraniają komukolwiek, czegokolwiek. Więc droga wolna. Chcę żeby było jasne, takie osoby będą miały pod górę. Przede wszystkim dlatego, że bardzo trudno w ogóle stworzyć taką postać, a ja bynajmniej nie zadowolę się byle czym.
Inna sprawa, że z tego co pamiętam w Scion: Demigod, nie ma żadnej informacji o Scire. Czyli ich umiejętności wynikających z pochodzenia. Tą również wykorzystam w tym wypadku. Więc jeśli ktoś będzie zdecydowany i tak musi dać mi wcześniej znać. Tak, żebym mógł wprowadzić pewne zmiany w umiejętnościach przypisanych poszczególnym bóstwom.
No i cnoty. Na wszelki wypadek dodam, że zgodnie z dodatkami dla Atlantydów to Duty, Intellect, Order i Piety. Angielskie nazwy, tak by było łatwiej odnaleźć w podręczniku.
Najlepiej jeśli ewentualny chętny najpierw zgłosi się do mnie z konceptem. Będzie łatwiej i oszczędzi niepotrzebnej pracy.

Z innej beczki. Database Error uniemożliwia mi zajrzenie do skrzynki odbiorczej i odpowiadanie na ewentualne wiadomości. Miejcie to na uwadze. Nie chcę żebyście uznali, że was zwyczajnie olałem.
 
__________________
And then ...
Token jest offline