Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2010, 15:18   #82
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Poczułem, że muszę odpowiedzieć w tym temacie... bo wiele złego już tu zostało powiedzianego.

Brak działania PW czy panelu sesji, to nie jest zła wola Obsługi. Nasze forum jest dość duże i co jakiś czas trzeba aktualizować jego bazę. Na bazę składają sie wszystkie posty, które użytkownicy piszą plus kilka innych drobiazgów.

Od samego początku w tym wątku na Obsłudze wiesza się psy. Dobrze czytacie, wy nie krytykujecie Obsługi, tylko bluzgacie. Zupełnie bez sensu, bo Wasz przyszły MG dostał warna za nieprzestrzeganie regulaminu. Tasselhof mógłby także przyswoić sobie zasady poprawnej polszczyzny. Zdania zaczynamy z dużej... ale myślę, że z biegiem czasu się tego nauczysz. Lub w szkole Cię nauczą.

Kwestia PW i panelu sesji. Jak tylko administrator serwera poukłada bazę zaczną działać. Póki co możecie przecież pisać posty w sesji bez panelu, który można dodać później. To żaden problem. Napisaliście w tym temacie kilkadziesiąt postów, które przypominają bardziej rozmowę na gg, i żywotnie z sesją nie są związane. Nie lepiej przeznaczyć te energię na pisanie postów w sesji? Myślę, że to nie wymaga odpowiedzi.

Jeszcze kwestia darlara. Dostał już ostateczne ostrzeżenie. Jedno najmniejsze złamanie regulaminu i dostanie bana bez prawa powrotu na LI. Piszę to tylko, żeby nikt nie był zaskoczony.

Pozdrawiam i zachęcam do pisania w sesji.

To chyba tyle, nie mam zamiaru Wam więcej w komentarzach przeszkadzać. To Wasz wybór czy zaczniecie grać, czy dalej będziecie psioczyć na Obsługę, a z tego co miałem okazję przeczytać i na siebie nawzajem także.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline