Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2010, 20:16   #85
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Okey ja mam dość wymiękam po prostu ze śmiechu już na tym forum, ale żeby nie być ostatnim chamem dokończę to co zacząłem, a potem stąd spadam. Czyli sesja będzie już za chwilkę, choć przez pana merilla totalnie odeszła mi ochota na fabularne gry na dłuuugi okres czasu. Czy ty człowieku wiesz co mówisz?! W którym miejscu po ostrzeżeniu za słowo związane z kałem złamałem regulamin co? Może powiedz mi że wtedy gdy napisałem z małej litery? O tak toż to jest straszne i w ogóle nie można tego tolerować, warn albo najlepiej ban na miejscu za coś takiego, albo jeszcze lepiej zbanujmy wszystkich w tym temacie bo przecież ze mną rozmawiają prawda? Jak na razie nie zobaczyłem żadnego sensownego wyjaśnienia z twojej strony, a czepianie się słówek i literówek jest po prostu żałosne. Wcale nie powiedziałem tam niczego strasznego, żadnego przekleństwa czy wulgaryzmu, no może nie cenzuralne słowo, ale nie wulgarne! A zresztą co tu dużo mówić myślałem że się zrozumieliśmy po pierwszym naszym zgrzycie jednak niektórzy jak sztywnymi byli i ponurymi takim pozostaną! Chwała i amen wam za to!

A oto i sesja na razie bez listy bo coś się popsuło XD, jak zawsze gdy tylko sięczegoś dotknę
http://lastinn.info/sesje-rpg-horror...tml#post238596

Lets Go !!!!!
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 09-01-2010 o 21:06.
Tasselhof jest offline