Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2010, 18:23   #87
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale kolejka zawsze trwa do piątku.

Ponieważ jest teraz takie zabójcze tempo dawania waszych postów sesyjnych. Ustalę kilka terminów:

Do wtorku chce wiedzieć jakie będą akcje całej 7. Na napisanie postów macie czas do piątku. Od środy, zacznę szykować posta razem z Latilen - bazując na tym co podeślijcie mi do wtorku. Nie mają być to posty a zwykłe deklaracje (zrobimy a, używając b).

Lati będzie miała czas do soboty na danie posta.

Potem Glyph wstawi wizję, którą przygotuje razem ze mną, po jego poście pewnie będziecie mogli zacząć opatrywać rannych prowadzić dalszą dyskusje o zaistniałej sytuacji

Szczerze się zawiodłem, jest niedziela dochodzi wieczór. Z graczy nikt nie dał posta sesyjnego a mój dałem wam już w czwartek.

Terapodian, nadal nie odpowiedziałeś na nęcącą innych graczy i mnie samego kwestie poruszone w poprzednim moim poście.

Powoli ostrze topór.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline