Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2010, 20:42   #89
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
To może teraz ja wypowiem się za Kabasza, jak ja to widzę

Bądź co bądź najważniejsza jest sama sesja i posty w niej, nie zaś komentarze. Fajnie, że zrobiliście dyskusję na temat tego co można robić i jak zadziałać - chwała wam za to

Z tym, że musicie teraz to samo zrobić fabularnie, co też wcale łatwe nie będzie. Musicie wszak pokazać, jak dana rasa rozumie owe zagadki i co może zaproponować. Pewnie wyjdą wam jakieś dialogi czy nawet rozmowy grupowe, co zajmuje sporo czasu. Większość ma czas do piątku, więc no czasu macie coraz mniej, a posty raczej dość spore wam wyjdą, zwłaszcza jeśli chodzi o wasze umiejętności pisarskie.

Tyle ode mnie

Pozdrawiam
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline