Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2010, 08:42   #91
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Komputer mi padł Dlatego byłem odcięty przez weekend i nie mogłem zabrać głosu w dyskusji.
A teraz będę niemiły

i wyjdzie jakim to jestem toksycznym graczem - który się czepia

Widzę mamy nadgorliwych graczy Uwielbiam dokopywać takim mądrym graczom. Pewnie zaraz staną się pupilkami Mistrza Gry, ale inni gracze nie lubią takich. Widzę również, że niektórzy wyznaczyli (ups... zaproponowali łaskawie) mi już rolę mojej postaci. Może jeszcze napiszecie za mnie posta

Szczególne prosiłbym Glypha (chyba wizja to twoja działka, a nie zagadka z kamieniami), który pokazał jaki to jest genialny i jakie fajne ma pomysły, aby na drugi raz wstrzymał się i pozwolił innym może mniej lotnym umysłom pokombinować i pomyśleć na zagadkami. Niektórzy nie zdążyli jeszcze przeczytać posta, a ty już dałeś rozwiązanie - jestem w szoku.

Nie mówię, że wasze pomysły są złe. Są świetne i pewnie z nich skorzystam w dużej części. No więc o co chodzi temu czepialskiemu Adrowi.

Chodzi mi o to, aby nie zabierać przyjemności innym graczom. Każdy cieszy się tym co sam wymyślił, a nie z cudzych pomysłów.

Dziękuje za uwagę.

Kabaszu
z postem powinienem się wyrobić, ale mam cieżki tydzień (dużo spraw się skumulowało) i jestem obecnie bez komputera.
 
Adr jest offline