Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2010, 18:17   #96
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
@Adr

Chcesz? Prosze bardzo, leć swoją postacią w kąt i nic nie rób, jak masz takie widzimisie i nie podoba Ci się to, że grupa sprawnie funkcjonuje - defakto stara się, żebyś ŁASKAWIE przeżył. Masz takie prawo przecież.

Nie było Cię, to masz pecha - akcja ruszyła do przodu, nikt nie bedzie czekał na Ciebie. Wybacz upierdliwość, lubie dokopywać graczom którzy nie myślą, nim zaczną strzelać foszkami na prawo i lewo.

Swoją drogą, radze na drugi raz () przeczytać komentarze w całości, a nie lecieć po łepkach - kabasz wyraźnie napisał, że w kombinowaniu mogą brać udział WSZYSCY, łącznie z Glyphem i Lati.


@Fabiano

Miłej gry, zabieram się za Twojego posta.

Btw. Pouzupełniaj ją tak, żeby wszystko było jak najbardziej przejrzyste - o to chyba chodzi najbardziej. (ja tak zrobiłem )


@Nagash

Nie jestem pewny, czy dzisiaj się wyrobie ze swoją czescią posta - nawał 'szkoły'. Dostaniesz ją najpózniej jutro.



Pozdrawiam.
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 11-01-2010 o 18:32. Powód: Zupa była za słona.
Howgh jest offline