Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2010, 19:01   #37
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Tak przeglądam przeglądam te rekrutacje z myślą "w coś bym tu jeszcze zagrał". Zgłosiłem się do młotka, ale jednak to nie jest system dla mnie za długo już siedzę w D&D żeby się przestawić i wychodzi na to, że jedyna taka sesja to ta

Jakiś czas temu naszła mnie chęć grania księżycowym elfem czarownikiem, ale czy teraz to zaakceptujesz ? Pobieżnie tylko przejrzałem posty chętnych i wychodzi na to, że jeden już magik jest ? Nie stanowi problemu drugi ?

Pytanie kolejne, na co się nastawiasz w swojej sesji ? Wnioskując z poziomu startowego na bitkę, ale wolę to potwierdzić ;p jaki mniej więcej stosunek walki do storytellingu? Hack&Slash średnio mi się widzi ;p
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline