Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2010, 21:05   #9
BrodaPL
 
BrodaPL's Avatar
 
Reputacja: 1 BrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodze
-Dzięki Ci Pani za opatrzenie mojej dłoni i za... Uratowanie mi życia. Żywię nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać i pokonwersować w bardziej przyjaznych okolicznościach. - Ae'rontier ukłonił się nisko i odszedł razem z wojownikiem w stronę komnaty.

"Nie wiem o co tu chodzi - pomyślał - ale skoro uratowali mi życie, to może mnie nie zabiją... Przynajmniej na razie."

Gdy wszedł do pomieszczenia zmierzył wzrokiem postacie, po czym lekko się ukłonił.

-Więc to Ty jesteś Estatos... Jak mniemam pozostali dwaj panowie również są "Wielkimi Wojownikami? - powiedział z nutą ironii w głosie.

-Dobrze, przejdźmy do rzeczy. Ja również nie żywię sympatii do Mortaga. Estatosie, co o mnie wiesz, dlaczego o mnie wiesz i czemu to właśnie JA mam tę "wątpliwą przyjemność" obcowania z tak wspaniałym gronem rębajłów?"

-No cóż... - po chwili podjął na nowo - W związku z tym, że zawdzięczam życie pewnej młodej damie należącej do waszej organizacji, czuję się zobligowany wam pomóc. Tak więc, czym mogę służyć?
 
BrodaPL jest offline