Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2010, 21:07   #98
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Proszę o zachowanie spokoju.

Zaraz pojawi się tu to co powinno - oświadczenie MG.
Muszę tylko a) przeczytać posty, b) zjeść coś, c) wypić herbatę d) inne ważne dla życia czynności ... stąd cierpliwości

I niech już nikt zbędnych postów nie pisze, bo zadźgam.

EDIT:


Kilka technicznych uwag jak się gra w pbf.

Gra pbf jest grą opartą na regularnym odpisywaniu w sesji, zarówno ze strony MG jak i ze strony graczy.

Czemu ponaglam do pisania już w sesji ? Post jaki ma dać Latilen zależy od wcześniejszych akcji graczy a post glypha od posta Latilen. Wynika z tego to, że raczej nie możliwe jest aby posty pozostałych pojawiły się w piątek o 20. Wtedy zwyczajnie Lati i Glyph nie będą mieć czasu na napisanie swojego. Już teraz widać, że będzie obsówka w terminach. Co wcale mi się nie podoba.

Racja, była zagadka w sesji, racja nie wszyscy w niej uczestniczyli – czy to jest jakiś problem ? Na pewno nie dla mnie, w życiu także nie ma się czasu pomyśleć szybko nad rozwiązaniem zagadnienia, a ktoś z góry nasuwa rozwiązanie aktualnego problemu. Glyph czekał 2 dni aby napisać coś co w sumie sednem zagadki. Nie ważne co zrobicie, bo w końcu żaden MG nie będzie się upierał, żebyście zrobili coś według jego dokładnej woli. Jednak wypadałoby zrobić cokolwiek tym bardziej, że tak tak gonią was terminy. Napisanie takich rzeczy jak reakcja postaci na sytuacje, wykonanie kombosu, czy zwykłe pójście na żywioł i zrobienie czegoś a nóż się uda, zajmuje czas.

Najładniej opisał to TD

Cytat:
Z tym, że musicie teraz to samo zrobić fabularnie, co też wcale łatwe nie będzie. Musicie wszak pokazać, jak dana rasa rozumie owe zagadki i co może zaproponować. Pewnie wyjdą wam jakieś dialogi czy nawet rozmowy grupowe, co zajmuje sporo czasu. Większość ma czas do piątku, więc no czasu macie coraz mniej, a posty raczej dość spore wam wyjdą, zwłaszcza jeśli chodzi o wasze umiejętności pisarskie.
Ja nigdy nie czekałem na wszystkich, aż odpiszą, jeśli nie miałem wiadomości od graczy, że:
a) są chorzy
b) nie mają dostępu do netu
c) nie chce im się
d) natłok zajęć itp

uznawałem ich za BN, i teraz też tak będzie. Do jutra macie termin by napisać co zamierzacie zrobić. Najlepiej na pw, lub na maila. Ci co się zgłoszą to fajnie pozostali no cóż, coś zrobią czy się uda aktywować zmysł pewnie tak, choć nie oznacza to happy endu.

To byłoby chyba zbiorcze wskazanie moich odczuć do zaistniałej sytuacji. A teraz trochę prywaty.

Fabiano dobrze cię widzieć. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś, mam nadzieję że będzie ci się dobrze grało w naszym gronie. Sprawdziłem kartę, trochę ją poedytowałem. Brakuje w niej sprecyzowania, które umiejętności znasz oraz które wymagają rzutów. W wolnej chwili trzeba to uzupełnić, tak aby było widoczne w karcie na pierwszy rzut oka. Czyli np numery umiejętności.

Eileen nie wiem czy jest sens jednak żebyś grała, skoro przez weekend nie zdołałaś uzupełnić najważniejszych rzeczy w sesji. Nawet pojęcia nie mam kiedy zamierzasz to zrobić.

Kaworu, Sawanto ty lustrzany jeden, mam nadzieję, że to co napisałem wcześniej rozwiało twe wszelkie wątpliwości, jeśli jednak nie. Zgłoś się na gg, pw, maila. Ostrzegam tylko że czas mam bardzo ograniczony w tym tygodniu. Także tylko precyzyjne pytania, tylko nie głupie. Chociaż z tego co mi wiadomo, to chyba już TD wszystko ci wyjaśnił.

Adr rozumiem twoje rozżalenie, że nie mogłeś brać udziału w rozwiązywaniu zagadki, jednak zapewniam, że nie była to ani ostatnia ani pierwsza w tej sesji.

Howgh nie irytuj się tak, nie ma o co.

Co dana lekcja oznacza też dla mnie ?

Jeśli ktoś potrzebuje się ze mną skontaktować, bo nie może dać posta a ma ciężki harmonogram, niech teraz lepiej zagada do mnie na pw/gg dam swój nr telefonu. 1 SMS i będę wszystko wiedział, że ktoś zwyczajnie nie ma teraz (czasu, możliwości, chęci) na sesje.

Ja zawsze staram się pisać posty aby nie było obsuwek, nie jest to łatwe. Pracuje (bardzo nie normowany czas pracy), uczę się w weekendy i także jak wy sami mam coś co nazywa się życie prywatne. Jednak posta staram się pisać na czas.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline