Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2010, 10:14   #107
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Cytat:
Wiesz co darlar? Najpierw dołącz, dołącz było, a teraz z inną se idziesz? Grabisz sobie chłopie. Zero środków przeciwbólowych dla ciebie, a operacje to tylko na żywca :>
Cytat:
Raśka, nie bądź zazdrosna, my po prostu za długo się znamy, żeby razem nie grać, to byłoby wręcz niestosowne. A zresztą - kto broni Ci dołączyć?
No właśnie, dwie na raz to dla mnie i tak mało, tymbardziej, że na chwilkę tam idziemy bo trzeba się szykować zaraz. Poza tym prosiłem cię chyba kiedyś o gg i nie dostałem ^ ^
A rasistami nie jesteśmy, android nie ma po prostu dystansu do samego siebie.

Zdalazłem avek Toma Hanksa który wygląda bardziej spółcześnie niż druga wojna światowa.



A zabijać nas nie musisz, zawsze możesz zabić 3-4 osoby i na tym poprzestać. Albo uznać, że mamy w komorach kriogenicznych 2000 wojska tylko o tym niewiedzieliśmy i wszyscy się obudzą co ułatwi nam rozwalenie 5 tysięcy Xenomorfów, a może i nawet pogonienie ich przez inne planety :P
Zawsze możemy też wysłać na planete ochotnika, który się rozejrzy, a jak powie, że coś nie tak to zbombardujemy ją pociskami nuklearnymi :P Wtedy polegnie tylko jeden.
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 12-01-2010 o 10:25.
darlar jest offline